شرکت مهندسی تحقیقاتی برنا طراح الکتریک در سال ١٣٨٢ به‌صورت غیر رسمی با حضور تعدادی از جوانان خوش فکر و بادانش کشور تشکیل شد و از سال ١٣٨٧ به‌صورت رسمی فعالیت خود را در حوزه‌های برق، الکترونیک، الکتروتکنیک و تاسیسات حرارتی و برودتی آغاز نموده است. مجموعه برنا طراح الکتریک در طی این سالیان با کسب دانش روز و استفاده در صنایع مختلف تلاش داشته تا قدمی در توسعه و پیشرفت وطن عزیزمان داشته باشد. در همین راستا توانستیم در تاریخ ١٣٩٦/٤/٣١ سه محصول شرکت را دانش‌بنیان و به تایید نهاد علمی ریاست جمهوری برسانیم. این شرکت در راستای افزایش کیفیت خدمات فروش و بازرگانی محصولات خود، اقدام به ثبت برند فراسام نموده است. کلیه محصولات این شرکت با نام تجاری فراسام عرضه می‌گردد.

پیشینه شرکت برنا طراح الکتریک

اهداف شرکت

هدف عمده شرکت مهندسی تحقیقاتی برنا طراح الکتریک به‌کارگیری جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در جهان جهت ارائه خدمات باکيفیت و مسئولانه، در راستای توانایی تخصصی خود به مشتريان محترم می‌باشد. یکی از ویژگی‌های بارز شرکت با توجه به زمینه‌های فعالیت آن گردآوری کادری مجرب از متخصصین است. شرکت تلاش کرده است تا با استفاده از چند گرایش صنعتی سیستم‌هایی بهینه، بروز و کارآمد در صنعت را طراحی و اجرا نماید.

خط مشی شرکت انجام پروژه‌های میان رشته‌ای است که با در اختیار داشتن کادری مجرب اقدام به فعالیت در امور زیر نموده است:

  • کنترل و مانیتورینگ صنعتی 
  • مدیریت چرخه تولید، تامین و فروش 
  • نگهداری تاسیسات 
  • کنترل و مدیریت انرژی 
  • کنترل عملکرد ماشین‌آلات 
  • تولید سخت‌افزار و نرم‌افزار در حوزه اینترنت اشیا 

این شرکت در سال ١٣٩٦ با چهار محصول خود موفق به دریافت گواهی دانش‌بنیان شده است و آماده همکاری با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف برای کار بر روی انواع پروژه‌های تحقیقاتی، طراحی و اجرا در زمینه‌های یادشده می‌باشد.

توانمندی‌ها

با حوزه‌های فعالیت برنا طراح الکتریک بیشتر آشنا شوید.